Efterfrågar en man med liten kuk jag får runka!!! Är en dam som tycker om att göra det skönt för osäkra blyga killar över 20 år som har små kukar. Är absolut inte kräsen utan tycker bara om att vara den dominanta i samlaget. Vill runka av din lilla kuk tills du sprutar.
Är du nervös när du träffar mig så får du placera din hand i mina trosor och känna på min blöta slida så kommer din lilla kuk säkert få en erektion. Vill runka av dig till att börja med sedan kan vi ha sex i olika ställningar.
Väldigt nyfiken på dig!!!
// Dominant kvinna
Ser verkligen inbjudande ut.Man 65 Dalarna nyfiken.
Hej Anna-Karin,
Jag är en lydig man strax över 45 som väldigt gärna vill tjäna och behaga dig på alla sätt du vill.
Har väldigt liten och älskar att vara iklädd trosor så att min omgivning uppfattar mig precis som jag är, en ynklig och ganska patetisk som endast duger till att behaga och passa upp.
passar_upp heter jag på ”kik”
Södermanland ,50 år här, kan komma loss på dagarna, och blir mycket sprut ibland:)
Hej Jag är en 25 årig man från Stockholm med liten kuk, jag hade jättegärna blivit dominerad av dig!
Hej.
Jag är en fräsch man 60 år.
Hör av dig. fjong@gmx.com
Hur ser du ut ? Bore
Vart bor du ? Jag kommer till dig nu